VLIELAND TOEN...
Jan Houter, alias 'Jan van Vlieland', neemt u in VLIELAND TOEN mee door de geschiedenis van het eiland. Dit doet hij met behulp van beeldmateriaal. Jan, auteur, ondernemer en 'duizendpootorganisator' op het eiland, heeft één grote passie en dat is de geschiedenis van 'zijn' eiland. Naast de boekjes die hij met enige regelmaat schrijft, kan men in zijn tijdschrift “Vlieland Magazine”, dat viermaal per jaar verschijnt, steeds weer historische verhalen lezen. Jan heeft een groot archief aan foto- en beeldmateriaal opgebouwd en uit dat materiaal heeft hij nu een anderhalf uur durende 'documentaire' gemaakt. Hij licht de beelden persoonlijk toe met veel anekdotes. Jan Houter, ooit geboren in Hoorn (NH) kwam op zijn negende jaar naar Vlieland, speelt inmiddels al 50 jaar bij Vlieland's Fanfare, is lid van het Vlielander Zeemanskoor, is op Koninginnedag dorpsheraut, presenteert al meer dan 35 jaar de Zomeravondshows, heeft met het St. Nicolaasfeest te maken, is al meer dan 25 jaar ANWB-consul, is pr-man bij de KNRM, enz. enz. Speciaal voor Podium Vlieland heeft hij dit programma samengesteld. Het is voor het eerst dat iemand op deze wijze een programma brengt. Wilt u de avond bijwonen, bestel dan snel kaarten, want Jan doet dit maar één keer per maand.
Tue Aug 20 8:30 pm
Tue Aug 27 8:30 pm
Thu Sep 5 8:30 pm
Tue Sep 10 8:30 pm
Tue Sep 17 8:30 pm
Tue Sep 24 8:30 pm
Tue Oct 8 8:30 pm
Tue Oct 15 8:30 pm
Tue Oct 22 8:30 pm
Tue Oct 29 8:30 pm

Back to the agenda.