Het Marco Effect
Een 14-jarige zigeunerjongen, Marco genaamd, wordt aan de Deense grens aangehouden voor het bezit van een paspoort van een vermist persoon. Carl Mørck en afdeling Q worden vervolgens op de zaak gezet. Het paspoort is van een ambtenaar, die vlak voordat hij vermist werd, beschuldigd werd van pedofilie. Zijn vermissing werd bijzonder snel afgesloten. Marco, overduidelijk getraumatiseerd, weigert echter te praten en is zijn leven niet zeker omdat hij te veel weet. __________________ ,,Een duistere herstart van de spannende serie Q-reeks van Jussi Adler-Olsen.’’ – Cineuropa
Fri Sep 30 7:00 pm
Fri Sep 30 9:30 pm
Wed Oct 5 9:15 pm
Fri Oct 7 7:00 pm
Fri Oct 7 9:30 pm
Wed Oct 12 9:15 pm
Fri Oct 14 7:00 pm
Fri Oct 14 9:30 pm
Fri Oct 21 7:00 pm
Fri Oct 21 9:30 pm
Wed Oct 26 9:15 pm
Fri Oct 28 7:00 pm
Fri Oct 28 9:30 pm
Wed Nov 2 9:15 pm
Fri Nov 4 7:00 pm
Fri Nov 4 9:30 pm
Wed Nov 9 9:15 pm
Fri Nov 11 7:00 pm
Fri Nov 11 9:30 pm

Back to the agenda.