The North Sea
Noorwegen 1969, 's werelds grootste olieveld, Ekofisk, wordt ontdekt in de Noordzee. Wat volgt is een vijftig jaar lange roofbouw op een van de natuurlijke rijkdommen die de aarde bezit: aardgas. Jarenlange boringen en financieel gewin hebben geleid tot een kilometers lange scheur in de bodem van de oceaan. Wanneer één van de honderden platformen door een beving in de oceaan verdwijnt, wordt onderzeeboot operateur Sofia ingeschakeld om op zoek te gaan naar overlevenden. Wat ze aantreft is echter het begin van een ecologische catastrofe van apocalyptische omvang. Tijdens het evacuatieproces van alle platformen komt Sofia's geliefde Stian vast te zitten op de bodem van de Noordzee. __________________________ ,,Vermakelijke Noorse rampenfilm met een sympathieke, onvermoeibare heldin.'' – De Volkskrant
Sat Oct 1 7:30 pm
Sat Oct 1 9:45 pm
Thu Oct 6 8:30 pm
Sat Oct 8 7:30 pm
Sat Oct 8 9:45 pm
Thu Oct 13 8:30 pm
Sat Oct 15 7:30 pm
Sat Oct 15 9:45 pm
Sat Oct 22 7:30 pm
Sat Oct 22 9:45 pm
Thu Oct 27 8:30 pm
Sat Oct 29 7:30 pm
Sat Oct 29 9:45 pm
Thu Nov 3 8:30 pm
Sat Nov 5 7:30 pm
Sat Nov 5 9:45 pm
Thu Nov 10 8:30 pm
Sat Nov 12 7:30 pm
Sat Nov 12 9:45 pm

Back to the agenda.