The Perfect Patient
Verslaggever Hannes RĂ¥stam is toegewijd om de onschuld van Thomas Quick te bewijzen en de juridische chaos te ontmaskeren die hem tot een leven in de psychiatrische gevangenis veroordeelt. Niemand is echter geĂ¯nteresseerd in het vrijlaten van de ergste seriemoordenaar van Zweden; een kannibalistische verkrachter die wordt veroordeeld voor acht moorden en die er nog eens vijfentwintig heeft opgebiecht. Gebaseerd op een waargebeurd verhaal. ______________________ ,,Het is een film die, naarmate de puzzelstukjes steeds beter in elkaar vallen, je van verbazing bijna van je stoel doet vallen.'' - Cinemagazine
Sun Oct 2 11:00 am
Sun Oct 2 1:45 pm
Fri Oct 7 11:00 am
Sun Oct 9 11:00 am
Sun Oct 9 1:45 pm
Fri Oct 14 11:00 am
Sun Oct 16 11:00 am
Sun Oct 16 1:45 pm
Sun Oct 23 11:00 am
Sun Oct 23 1:45 pm
Fri Oct 28 11:00 am
Sun Oct 30 11:00 am
Sun Oct 30 1:45 pm
Fri Nov 4 11:00 am
Sun Nov 6 11:00 am
Sun Nov 6 1:45 pm
Fri Nov 11 11:00 am
Sun Nov 13 11:00 am
Sun Nov 13 1:45 pm

Back to the agenda.